Проектування, поставка, монтаж і сервіс інженерних систем

Проектування.

Енергоефективні та економічно обгрунтовані рішення

20+
Років досвіду
2 000+
Виконаних проектів
92%
Клієнтів звертаються повторно
Супровід проекту до сдачі
Всі види послуг

Види наших послуг з проектування

Проектування один з найскладніших етапів в процесі побудови нового приміщення або переобладнання старого. Неграмотне використання простору або неправильний розрахунок матеріалів може привести до великих втрат і збитків. Саме тому краще звернутися до кваліфікованих проектувальникам.


Етапи проектування:


1. Обстеження об'єкта;

2. Складання технічного завдання та узгодження з замовником;

3. Розробка оптимальних технічних рішень і складання комерційної пропозиції;

4. Узгодження і підписання договору на проектні роботи;

5. Виконання інженерно-технічних досліджень (геологічних, геодезичних, містобудівних), отримання технічних умов на підключення до інженерних зовнішніх мереж;

6. Розробка проектно-кошторисної документації;

7. Отримання позитивного висновку Державної Будівельної Експертизи (Держ Буд Експертизи).

Компанія ПК-ЕМС надає широкий асортимент послуг з проектування об'єктів різної складності. Наші фахівці спроектують і розрахують кошторис на будівництво споруд на різних етапах будівництва. Ми враховуємо побажання і можливості наших клієнтів. Всі роботи проводяться після узгодження і підписання договору. Професіонали своєї справи дадуть рекомендації і підберуть оптимальне рішення про розміщення об'єктів з урахуванням особливостей Вашого приміщення.

Сервіс.

Гарантійний та післягарантійний ремонт насосів та іншого інженерного обладнання.

Своєчасне і комплексне обслуговування

20+
Років досвіду
2 000+
Виконаних проектів
92%
Клієнтів звертаються повторно
Супровід проекту до сдачі
Всі види опслуг

Ми обслуговуємо

Котельні на газу та твердому паливі

Насоси та насосні станці

Теплові пункти

Вентиляційні системи

Установка цілісної системи будь-якого обладнання вимагає постійного технічного супроводу для її коректної роботи. Сервісне обслуговування є Вашою страховкою на випадок непередбачених збоїв в роботі обладнання. ПК-ЕМС є офіційним представником і здійснює сервісне обслуговування обладнання Wilo. Устаткування Wilo якісне і радує своїх клієнтів довгим терміном служби. Однак бувають ситуації, коли ефективність системи порушена і необхідна допомога фахівців.

Починка і технічне обслуговування відбувається відповідно до заводських норм бренду. Заміна запчастин відбувається тільки на оригінальні, що можна перевірити за документами. Компанія ПК-ЕМС подбає про комфортну та ефективну роботу Вашого обладнання.

Монтаж і пуско-налагоджувальні роботи:

- котелень

- теплових і розподільних пунктів

- теплових, водопровідних і газових мереж

- систем вентиляції та кондиціонування

20+
Років досвіду
2 000+
Виконаних проектів
92%
Клієнтів звертаються повторно
Супровід проекту до сдачі
Всі види опслуг

Послуги з монтажу і пусконалагоджувальних робіт

Фахівці ПК-ЕМС надають послуги з монтажу та пусконалагоджувальних робіт. Етап процесу складання, встановлення та налагодження конструкцій, механізмів є складним і може бути небезпечним без спеціальної підготовки. Встановити систему, а після перевірити її повинні кваліфіковані майстри, щоб уникнути надзвичайних подій.


Будь-який монтаж проводиться після аналізу проектних даних, які повинні відповідати можливостям, параметрам і особливостям приміщення. Всі ці характеристики впливають на особливості установки обладнання. Якщо всі необхідні умови виконані і монтаж був проведений, то необхідно приступати до пусконалагоджувальних робіт. Для ефективності роботи енергосистеми наладкою обладнання повинен займатися кваліфікований майстер. Наша компанія надає настройку, перевірку роботи і усунення можливих недоліків в роботі обладнання. Пусконалагоджувальні роботи передбачають процес перевірки правильності складання устаткування відповідно до заводських вимог, а також тестує обладнання на предмет коректної та ефективної роботи. На послуги (роботи) гарантія не менше 3-х років при кваліфікованій експлуатації. На поставлене обладнання не менше 12 місяців і в залежності від гарантій виробника.


Основа проведення монтажних і пусконалагоджувальних робіт - проектна документація. Перед початком робіт складається план виконання робіт, погоджений з термінами постачання обладнання, якістю, дотриманням необхідних заходів безпеки, застосування якісного обладнання.


- Наявність необхідних механізмів та інструментів


- Досвідчені слюсарі, монтажники, зварювальники та інші фахівці


- Керівництво над роботами здійснюється кваліфікованим інженерним складом.


Робота відбувається у взаємодії з фахівцем технічного нагляду замовника.

Made on
Tilda